Ви використовуєте застарілий браузер, сайт може працювати не коректно. Будь ласка, поновіть браузер

Бюро Перекладів на Подолі "Ком'юнік Компані"

Бюро перекладів «Ком'юнік Компані» сьогодні є одним з лідерів у галузі перекладацьких послуг. Компанія почала свою діяльність у 2009 році і з тих часів и с тех пор зарекомендувала себе як надійний партнер. Ми співпрацюємо з багатьма відомими фірмами та організаціями України, серед наших клиєнтів також є міжнародні компанії. Особливу увагу ми приділяємо якості  виконання перекладів та високому рівню обслуговування.
 
Замовлюючи послуги бюро перекладів «Ком'юнік Компані», Ви однозначно залишитеся задоволені отриманим результатом.
Ми раді працювати для Вас!
НАШІ ПЕРЕВАГИ

Відповідальність

Якість

Конфіденційність

Комплекс послуг

• Відповідальність Команда спеціалістів завжди дослухається Ваших побажань та вимог стосовно перекладу. Наші співробітники детально відпрацьовують усі замовлення будь-якого роду та складності на кожному етапі від момента прийому в роботу і до самої передачі клієнтам безпосередньо «в руки». Ми завжди виконуємо обіцянки і поставлені задачі.

• Якість Головна задача нашого бюро перекладів – надання якісного документу в обумовлений термін. Виконання замовлень ми доручаємо тільки дипломованим перекладачам з досвідом роботи в певній тематиці не менше 5 років. Додатковим етапом підготовки документів є вичитування готового перекладу редактором, який перевіряє стилістику і смисловий зміст, усі цифрові значення, пунктуацію та орфографію.

• Конфіденційність Наша компанія співпрацює з багатьма відомими організаціями, ми чудово розуміємо, наскільки важливі для них документи особистого та суспільного характеру. Укладаючи з бюро перекладів «Ком'юнік Компані» договір про нерозголошення інформації, Ви отримуєте гарантію повної конфіденційності.

• Комплекс послуг Бюро перекладів «Ком'юнік Комані» надає ряд додаткових послуг. Ми співпрацюємо з нотаріатом і готові спростити процедури нотаріального засвідчення Ваших документів, повністю супроводжуючи процес виконання апостилізації та легалізації. Ми надаємо велику кількість інших послуг та пропозицій, які допоможуть зекономити час і гроші клієнта.

Будьте спокійні за дійсність і точність перекладу ваших документів.

Довіряйте професіоналам!

 

Останні відгуки
Замовити переклад *Обов'язкові для заповнення поля


Останні новини