Команда Communic Company
Ви використовуєте застарілий браузер, сайт може працювати не коректно. Будь ласка, поновіть браузер

Команда

Оксана Синицкая Оксана СиницькаМенеджер по роботі з клієнтами (044) 592-93-77 o.sinitskaya@communic.com.ua
В Оксани є секретний ключик до кожного клієнта! Відповідальність, оперативність, оптимізм, легкість у спілкуванні з людьми – це все про неї! Освіта: Вінницький національний технічний університет, «інженер програміст» Професійний досвід: з червня 2014 і до сьогоднішнього дня працює в «Ком’юнік Компані». Євген Сокол Евгений Сокол Перекладач-редактор англійської мови kam@communic.com.ua Євген легко справляється з перекладами текстів «серйозних» і складних тематик. Якщо він робить тестовий переклад для нового клієнта – менеджери спокійні за якість. Основні тематики перекладів:
  • юриспруденція;
  • економіка;
  • фінанси;
  • ділова переписка;
  • презентації, рекламні й маркетингові матеріали;
  • технічні інструкції;
  • автомобільна галузь.
Інна Плигач Инна Плыгач Перекладач англійської й німецької мов(044) 592-93-77 kam@communic.com.ua
Інна з технікою на «ти»! Кращий фахівець-перекладач у сфері технічної й медичної документації. Інструкції в її перекладі хочеться читати! Освіта: Черкаський державний університет імені Богдана Хмельницького, факультет романо-германської філології. Диплом фахівця з відзнакою за фахом «філолог, викладач англійської й німецької мов і літератури». Досвід роботи перекладачем: з 2003 року. Спеціалізація: технічний, медичний, юридичний переклад і переклад стандартних документів. Захоплення: в’язання, фітнес, флористика.
Вакансія Вакинсия Дистанційний перекладач-фрілансер- kam@communic.com.ua
– професійне володіння іноземною мовою (мовами); – профільна освіта (перекладач, філолог, учитель іноземних мов); – відмінне володіння російською й українською мовами; – абсолютна грамотність й увага до деталей; – досвід роботи з текстами не менше 5 років (перекладачем, редактором, коректором).
Оцените!
Замовити переклад *Обов'язкові для заповнення поля