Нотаріальне засвідчення сайтів

Інтернет – віртуальна реальність, де є реклама, магазини, представництва різних компаній і багато інших об’єктів. За допомогою інтернету партнери можуть сьогодні провести дистанційні переговори, укласти угоду і підписати потрібні папери. Саме тому люди щораз частіше звертаються до суду в разі порушення їхніх прав третіми особами. При цьому суди загальної юрисдикції та арбітражні охоче їх приймають, якщо в людини, що звернулася, є документальне підтвердження правопорушення.

Кому потрібне нотаріальне засвідчення сайту, навіщо і як це зробити

Як правило, цією послугою користуються власники організацій, що провадять свою діяльність в інтернеті, а також громадські діячі або окремі фізичні особи, яким завдали образи на віртуальних просторах.

Потреба в нотаріальному засвідченні виникає тоді, коли людина хоче:

  • затвердити авторське право;
  • зафіксувати інтелектуальні дані, щоб мати можливість відстояти свої права, якщо вміщеною на сайті інформацією скористаються треті особи;
  • мати офіційне підтвердження факту завдання образи в інтернеті або зазначення інформації, що ганьбить репутацію компанії чи фізичної особи.

Звернувшись у бюро Ком’юнік Компані, ви отримаєте офіційні документи для суду, які допоможуть вам захистити свої права і репутацію

Скриншот – документ, який прирівнюється до договору

Сторінка інтернет-сайту, так, як її можна побачити на екрані монітора, не може бути подана до суду як доказ, бо інформацію, що міститься на ній, можуть змінити в будь-який момент. Щоб зберегти потрібні дані, роблять скриншот, тобто фотографування сторінки. Але й цей документ не можуть прийняти судові інстанції, оскільки вони додають до справи тільки оригінальні документи або їх засвідчені копії.

Надання юридичної сили скриншоту

Так, засвідченню підлягає і скриншот інтернет-сторінки. Нотаріус переглядає інтернет-сторінку, звіряє її вміст зі скриншотом, оформляє протокол на державному бланку, зшиває зі скриншотом і засвідчує своєю печаткою. Саме такий документ можна подати до будь-яких судових інстанцій.

За допомогою засвідченого скриншоту можна довести:

  • наявність в інтернеті певної інформації;
  • поширення третіми особами даних, які ганьблять репутацію людини або імідж компанії;
  • листування між партнерами;
  • а також встановити порушення законодавчих норм про рекламу, авторське право тощо.

Засвідченню може підлягати не тільки сторінка сайту, а й посилання на неї. Здебільшого люди, які замовляють такий вид нотаріального засвідчення, мають потребу також в інтерпретації тексту на іноземну мову.

Робіть нотаріальне засвідчення сайтів у бюро перекладів Ком’юнік Компані – наші послуги допоможуть вам відстояти свої законні права в суді

Оцените!