Основні відмінності нострифікації від апостилю

основні відмінності нострифікації від апостилюНострифікація документа про здобуту освіту – це процедура докладного порівняння програми навчання ВНЗ, який ви закінчили, і ВНЗ, в який подаєте диплом на нострифікацію. Успішне проходження цієї процедури підтвердить для роботодавця вашу кваліфікацію, те, що ви одержали достатні знання в необхідному обсязі академічних годин за своєю спеціалізацією. Проставлення апостилю – це надання документові про освіту юридичної сили за кордоном.

Для роботи в Україні

У нашій країні проходження процедури нострифікації диплома необхідне в тому випадку, якщо особа планує працювати на території України з іноземним дипломом у державній установі або бажає продовжити навчання у ВНЗ. Для недержавних організацій цілком достатньо диплома, засвідченого апостилем, який можна поставити в Посольстві своєї країни на території України. Щоб зібрати необхідний пакет документів, грамотно написати заяву та прискорити процедуру легалізації, звертайтеся до співробітників бюро Ком’юнік Компані.

Для роботи за кордоном

Що потрібно для роботи в іншій країні – апостиль чи нострифікація – вам напевне ніхто не зможе відповісти, адже в кожного іноземного роботодавця свої вимоги до майбутніх співробітників. Перш ніж розпочати збір документів, уточніть у ВНЗ або в роботодавця, які саме документи потрібно подати. Якщо ви ще точно не знаєте, де вдасться влаштуватися, зв’яжіться з кількома роботодавцями або навчальними закладами, порівняйте їхні вимоги.

Фахівці бюро перекладів Ком’юнік Компані мають великий досвід роботи із процедурами нострифікації та легалізації. Звертайтеся до нас – отримайте кваліфіковану допомогу та грамотно оформлений пакет документів!

Оцените!