Від реєстрації перебування до оформлення громадянства

Для більшості іноземців особливості легалізації перебування в іншій державі пов’язані з труднощами, обтяженими не тільки нормативними положеннями, а й нюансами отримання певних документів у державних органах і службах.

 

 

 

Бюро Ком’юнік Компані – ваш надійний помічник у всіх питаннях реєстрації тимчасового або постійного перебування в Україні

Міграційна картка

Перетинаючи кордон, іноземний громадянин проходить митний контроль, заповнює відповідні документи й отримує спеціальну картку. Однак у цьому житті трапляються різні ситуації, тому в нього може не виявитися такої картки. Щоб її оформити, потрібно звернутися в службу міграції, а якщо гість країни хоче пришвидшити процедуру оформлення або уникнути помилок під час заповнення документів, йому можуть надати кваліфіковану допомогу в нашому бюро.

Реєстрація місця перебування

Для громадян різних країн світу строки проживання в нашій країні регламентовані. Однак законодавством передбачено можливість продовження строків перебування, якщо іноземцеві готовий надати житло громадянин України. Для цього потрібно подати до Міграційної служби документи на нерухомість, ідентифікаційний код і паспорт власника, а також документи іноземного громадянина.

Дозвіл іноземцеві на тимчасове проживання

Цей документ може знадобитися в разі перебування в нашій країні понад рік. Дозвіл на тимчасове перебування передбачає наявність в іноземця родичів, громадян України, або роботодавця, що виявляє готовність оформити його на роботу офіційно. Процедура оформлення такого дозволу тривала, перелік документів, які потрібно надати, – великий (до того ж у кожної довідки є свій строк придатності).

Посвідка на проживання

Дає можливість іноземцеві проживати в нашій країні триваліший термін, ніж дозвіл на короткострокове проживання. При цьому розрізняють посвідку на постійне і тимчасове проживання, оформлення якої висуває до іноземця різні вимоги. Тому самостійно отримати її не так просто. У цьому випадку також актуальною є проблема строку дії довідок та збору повного пакета потрібних документів.

Набуття громадянства

Стати громадянином нашої країни може далеко не кожен іноземець. Для цього потрібні законні підстави, як-от: народження в цій країні, територіальне походження, усиновлення (опіка) і деякі інші. При цьому іноземний громадянин повинен проживати в Україні не менш як 5 років. Щоб набути громадянство, потрібно визнати Конституцію, вивчити державну мову й оформити доволі об’ємистий пакет документів, у чому можемо посприяти ми.

Звертайтеся в бюро перекладів Ком’юнік Компані – наші співробітники допоможуть вам перекласти і легалізувати потрібні документи для законного перебування в Україні в оптимальні строки

Оцените!