Апостиль — заказать апостилирование документов | Цена | Киев
Ви використовуєте застарілий браузер, сайт може працювати не коректно. Будь ласка, поновіть браузер

Апостиль документів

  Що таке апостиль?
Апостиль – це офіційний штамп, який слугує підтвердженням справжності конкретного документа лише в тих країнах, які є учасниками Гаазької конвенції 1961 року.

Документи, засвідчені апостилем, мають юридичну силу на території поширення конвенції без будь-яких обмежень. Право на проставлення апостилю має тільки та держава, яка видала даний документ.

Сама ж процедура проставлення апостилю є доволі складною, тривалою та виснажливою. Ви можете самостійно звернутися до державних органів для того, щоб проставити апостиль на документі, але це забере у Вас досить багато часу і сил. Ми рекомендуємо доручити виконання цієї роботи фахівцям бюро перекладів «Ком’юнік Компані», які за мінімальний строк нададуть Вам готовий документ зі справжнім апостилем.

 1. Наша компанія надає послуги апостилювання документів, яке здійснюється такими відомствами:
  Міністерством юстиції України (свідоцтво про народження, свідоцтво про смерть, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розлучення, довіреність, заява тощо);
 2. Міністерством закордонних справ України (довідка про несудимість, довідка про місце проживання, медичні довідки, податкові довідки тощо);
 3. Міністерством освіти України (атестат і додаток до нього, диплом і додаток до нього тощо);
 4. Державна реєстраційна служба України (виписки з державного реєстру, свідоцтва про реєстрацію актів цивільного стану).

Перелік документів, на яких не можна проставити апостиль:

 • оригінали та копії паспортів;
 • трудових книжок;
 • техпаспортів;
 • військових квитків і всіх інших документів, що посвідчують особу.

Шановні клієнти, зверніть, будь ласка, увагу на те, що документи повинні цілковито і повністю відповідати державному зразку, прийнятому на території України.

Для надання будь-якому офіційному документу юридичної сили поза територією України, крім якісного перекладу, його потрібно легалізувати. Для цього використовується, так би мовити, переклад документів апостиль, проставити який слід заздалегідь, ще до надсилання за кордон. Агентство Communic надає не лише апостилювання, а й професійну консультацію щодо документів. Ви зможете чітко уявити собі алгоритм ваших подальших дій з апостилювання паперів у вашій ситуації.

Апостиль на паспорт і апостиль на свідоцтво про народження в Києві за низькими цінами

Що потрібно для подання документації на апостиль:

 • Зібрати документи. Спершу вам потрібно буде надіслати документ у компанію Communic на консультацію, для чого оригінал або копію документа можна принести до нас в офіс або ж надіслати її на e–mail. Фахівці нашого агентства оперативно ознайомляться з ним і повідомлять, чи можна на ньому проставити апостиль.
 • Юридична підготовка. Перед апостилюванням документа слід пройти необхідну підготовку. Якщо це потрібно, наші співробітники зможуть самостійно скласти грамотно складені нотаріальні копії та поставити всі потрібні печатки.
 • Апостилювання. На цьому кроці спеціаліст нашого агентства відвозить ваші папери в певну інстанцію, сплачує всі потрібні податки та очікує на свою чергу. Строки апостилювання залежать від самого міністерства й обраного вами тарифу. Після апостилювання наш працівник також їх забирає.
 • Переклад і засвідчення нотаріусом. За бажання в компанії Communic із легкістю перекладуть ваші офіційні папери та нотаріально засвідчать оригінали й усі копії.
 • Одержання вами готового документа.

Поставити апостиль на свідоцтво про шлюб у компанії Communic у центрі Києва

Відділ міністерства нашої країни зможе поставити апостиль на свідоцтво про шлюб, якщо воно:

 • не було ламіновано;
 • нового зразка;
 • не має пошкоджень.

Трапляється, що свідоцтво про шлюб нового зразка взагалі не апостилюється. Це зумовлено тим, що міністерство не має права одержати зразок підпису особи, яка підписала офіційний папір, через її звільнення або з якихось інших підстав. Через це гарантувати успішне апостилювання свідоцтва неможливо, навіть якщо документ був отриманий відносно нещодавно.

Апостиль дипломів та інших документів , вартість

Вам потрібен швидкий і надійний апостиль дипломів? Звернувшись до компанії Communic, ви зі стовідсотковою гарантією можете уникнути:

 • складнощів, зумовлених невідповідністю документа актуальним вимогам законодавства, а також повторним поданням паперів на апостилювання;
 • сидіння в чергах і витрачання зайвих грошей;
 • необхідності приїжджати на конкретний час для подання та отримання офіційних паперів у столиці.

Агентство Communic забезпечує своїм замовникам демократичну цінову політику, одночасно гарантуючи найвищу якість і чітке дотримання строків надання послуги, а саме апостиль на паспорт, апостиль на свідоцтво про народження та багато інших офіційних документів.

Оцените!
Замовити переклад *Обов'язкові для заповнення поля