Ви використовуєте застарілий браузер, сайт може працювати не коректно. Будь ласка, поновіть браузер

Легалізація документів

  Що таке легалізація документів?
Легалізація документів – це процес надання офіційним документам юридичної сили на території іноземних держав шляхом підтвердження справжності підпису, штампа і печатки посадової особи, яка видала цей документ.

Потреба в легалізації виникає практично завжди, коли необхідне подання документів до офіційних органів іншої держави. Плануючи поїздку за кордон для влаштування на роботу, здобуття освіти, відкриття власного бізнесу, придбання нерухомості, укладення шлюбу з іноземним громадянином (-кою) або виїзду на постійне місце проживання, без легалізації документів обійтися не можна.
Існує два різновиди легалізації документів, такі як апостиль (спрощена процедура у вигляді штампа) і консульська легалізація документів, яка проходить у декілька етапів:

  • нотаріальне засвідчення документів (оригінал/копія);
  • легалізація в Міністерстві юстиції України;
  • легалізація в Міністерстві іноземних справ України;
  • легалізація в консульстві тієї країни, для якої планується подання документів.

Консульська легалізація слугує підтвердженням дійсності документів у тих країнах, які не є учасниками Гaaзької конвенції 1961 року.
Перелік документів, які можна легалізувати: дипломи, атестати, довіреності, довідки з податкової, свідоцтва про народження, свідоцтва про шлюб, свідоцтва про відкриття бізнесу та про право власності тощо.

Перелік документів, які не можна легалізувати: паспорти, трудові та пенсійні книжки, військові білети, водійські права та всі інші документи, що посвідчують особу. Також не можна легалізувати документи, які видані не державними органами.

Іноземні документи мають юридичну силу виключно в межах певної країни. Використовувати таку документацію в інших країнах можна лише після відповідного засвідчення його дійсності. Раніше таке посвідчення здійснювалося тільки за допомогою консульської легалізації, що передбачає звернення до низки інстанцій. У 1961 році деякі держави прийняли Гаазьку конвенцію, яка анулює вимогу консульської легалізації паперів, виданих іншою державою, що прийняли цю конвенцію. Замість процесу легалізації здійснюється спрощена процедура – апостиль. Однак, щоб офіційно використовувати документи в країнах, які не прийняли Гаазьку конвенцію, документ потрібно так само довго і складно легалізувати.

Бюро легалізації документів за низькими цінами в Києві Communic

Основна спеціалізація бюро легалізації документів Communic – це легалізація іноземних документів, перекладом з нотаріальним завіренням, а також завіренням у посольствах інших країн. З нашим агентством уже співпрацювали сотні громадян, які легалізували у нас тисячі офіційних паперів.

Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, надаючи професійну консультацію щодо чинної процедури легалізації документів та тривалості виконання роботи, беручи до уваги всі нюанси вимог кожної конкретної держави, в якій необхідно використовувати ваш документ. Ми завжди вдячні клієнтам за уважність до власної документації та поважне ставлення до наших рекомендацій, що обов'язково призводить до успішного вирішення поставлених перед нами завдань нашими клієнтами.

НАШИ ПРЕИМУЩЕСТВА

Ответственность

Качество

Конфиденциальность

Комплекс услуг

 

Консульская легализация документов в центре Киева

Легализация официальных документов охватывает бумаги об образовании, гражданстве, выписки, разрешения, заключения суда, а также материалы по цивильным, супружеским и криминальным делам, документы различных компаний и прочие бумаги. При этом есть перечень официальных бумаг, легализировать которые невозможно, - это оригиналы и копии документов, где имеется фото:

Легализация иностранных официальных документов

Если вы хотите поехать за рубеж с целью получения высшего образования, трудоустройства, туризма или с какой-нибудь другой целью, то вам обязательно понадобится легализировать ваши официальные бумаги.

Легализация документов преследует основную цель - установление и засвидетельствование оригинальности подписей на документах и актах, соответствие их законодательству страны нахождения консула (к примеру, украинским законам, если консульство располагается в пределах Украины). Дабы легализировать какой-либо документ в нашей стране, потребуется оригинал официальной бумаги и доверенность нотариусом от лица, на чье имя и фамилию получен документ (к примеру, на специалиста агентства Communic).

Список стран-участниц Гаагской конвенции от 5 октября 1961 года (достаточно апостиля, полная легализация не требуется):

· Австралия

· Австрия

· Азербайджан

· Албания

· Андорра

· Антигуа и Барбуда

· Аргентина

· Армения

· Багамские острова

· Барбадос

· Белоруссия

· Белиз

· Бельгия

· Бермуды

· Болгария

· Босния и Герцеговина

· Ботсвана

· Бруней-Дурассалам

· Великобритания

· Венгрия

· Венесуэла

· Виргинские острова

· Германия

· Гибралтар

· Гондурас

· Гренада

· Греция

· Дания

· Джерси Бейлиуик Гернси

· Доминика

· Каймановы острова

· Израиль

· Индия

· Ирландия

· Исландия

· Испания

· Италия

· Латвия

· Лесото

· Либерия

· Литва

· Лихтенштейн

· Люксембург

· Казахстан

· Кипр

· Китай (только Гонконг и Макао)

· Колумбия

· Маврикий

· Македония

· Малави

· Мальта

· Маршалловы острова

· Мексика

· Монако

· Монтсеррат

· Намибия

· Нидерланды

· Ниуэ

· Норвегия

· Новая Зеландия

· Новые Гебриды

· Панама

· Польша

· Португалия

· Острова Гилберта и острова Эллис

· Остров Мен

· Острова Терке и Кайкос

· Россия

· Румыния

· Святая Елена (Нидерландские, Антильские острова)

· Самоа

· Сан-Марино

· Свазиленд

· Сейшельские острова

· Сент-Винсент и Гренадины

· Сент-Китс и Невис

· Сент-Кристофер и Невис

· Сент-Люсия

· Сербия и Черногория

· Словакия

· Словения

· США

· Суринам

· Тонга

· Турция

· Тринидад и Тобаго

· Фиджи

· Финляндия

· Фолклендские острова Франция

· Чехия

· Хорватия

· Швейцария

· Швеция

· Украина

· Эквадор

· Эль-Сальвадор

· Эстония

· ЮАР

· Япония

 

Останні відгуки
Замовити переклад *Обов'язкові для заповнення поля


Останні новини