Перевод водительских прав — заказать перевод водительского удостоверения | Киев
Ви використовуєте застарілий браузер, сайт може працювати не коректно. Будь ласка, поновіть браузер

Переклад водійського посвідчення

переклад посвідчення водія

Багато людей, плануючи поїздку за кордон, цікавляться, чи потрібен їм для цього переклад водійських прав. Відповідь однозначна – так. Згідно із законом, він потрібен у таких випадках:

  • Оформлення водійських прав закордонного зразка.
  • Оренда автомобіля.

Але варто пам’ятати, що, як і паспорт, водійські права легітимні тільки в державі, у якій вони були видані. Тому на території іноземної держави можуть виникати ситуації, коли знадобиться переклад прав.

На дорозі ви будете мати справу не з законом, юристами, а з певним співробітником дорожньої поліції, який не зможе перевірити документи, бо банально не знає української мови. Саме тому набагато надійніше й дешевше для себе перед поїздкою замовити переклад.

Особливості перекладу посвідчення водія

Ім’я та прізвище власника водійських прав у перекладі будуть записані саме так, як у закордонному паспорті. Якщо такого немає, буде задіяно єдину систему транслітерації для правильного запису особистих даних іноземною мовою.

Переклад прав матиме вигляд аркуша паперу, зшитого, засвідченого та скріпленого печаткою з ксерокопією водійських прав українського зразка.

У разі потреби до перекладу буле підшито засвідчену нотаріусом ксерокопію прав.

Для перекладання замовникові не обов’язково надавати оригінал документа, досить якісної фотокопії. Якщо має бути віза нотаріуса, оригінал потрібен.

Переваги звернення до бюро перекладів Ком’юнік Компані

  • Висока кваліфікація перекладачів;
  • Оперативне й доступне за вартістю виконання замовлення;
  • Можливість скористатися іншими супутніми послугами.

Замовляйте переклад прав у бюро Ком’юнік Компані – матимете якісний документ, який дасть вам право законного керування автомобілем в іншій країні.

Переклад водійського посвідчення
5 (100%) 1 Голос[ов]
Замовити переклад *Обов'язкові для заповнення поля