Перевод справки о несудимости — заказать перевод справки об отсутствии судимости | Киев
Ви використовуєте застарілий браузер, сайт може працювати не коректно. Будь ласка, поновіть браузер

Довідка про несудимість

Що таке довідка про несудимість?
Довідка про несудимість – це офіційний документ, який слугує підтвердженням відсутності судимості та непричетності до кримінальної відповідальності. Довідка дійсна протягом 30-90 днів з моменту видачі.

Як відомо, оформлення тих чи інших документів завжди вимагає безлічі витрат енергії та часу, це постійна метушня зі збиранням необхідних документів, перенесенням строків видачі і т. ін.
Бюро перекладів «Ком’юнік Компані» залюбки допоможе Вам в одержанні довідки про відсутність судимості в найкоротший строк і без зайвого клопоту. Наші фахівці поінформують Вас з усіх питань, що Вас цікавлять, оперативно і якісно проведуть усю процедуру оформлення.
Для того щоб одержати довідку про несудимість у нас, Вам потрібно:
– надати копію Вашого паспорта;

вказати мету, з якою оформляється довідка про відсутність судимості.

Про решту потурбується наш менеджер, а саме: подасть заявку на оформлення до органів Міністерства внутрішніх справ України, надасть готовий переклад документів  для іноземного громадянина та отримає нотаріальне засвідчення, якщо дану довідку планують використовувати на території іншої держави.

Пам’ятайте, що тримання довідки про несудимість у бюро перекладів «Ком’юнік Компані» допоможе Вам заощадити дорогоцінний час і зберегти психічне здоров’я!

Оцените!
Замовити переклад *Обов'язкові для заповнення поля