Перевод аттестата — заказать услугу перевода аттестата | Киев
Ви використовуєте застарілий браузер, сайт може працювати не коректно. Будь ласка, поновіть браузер

Переклад атестата

переклад атестата про загальну середню освіту

Перед вступом до закордонного ВНЗ абітурієнтові треба підготувати великий пакет документів, серед яких обов’язковий переклад атестата та вкладки. Більшість вищих навчальних закладів за кордоном не приймають документів про повну загальну середню освіту без перекладу на мову країни, в якій вони розташовані.

До атестата зазвичай додається вкладка з підсумковими оцінками, які дістав випускник школи або гімназії, тому переклад потрібен як атестата, так і вкладки, бо сама вкладка не є самостійним документом, а атестат без неї не є повноцінним документом. Якщо треба не тільки перекласти, а й проставити апостиль, також слід подати до бюро атестат з вкладкою.

Чому важливо звернутися до професійного бюро?

Кожна країна висуває свої вимоги до перекладу документів про повну загальну середню освіту. Вони доволі різні, тому важливо звернутися до кваліфікованих фахівців, які знають усі ці вимоги й не раз перекладали атестати. Для замовника це гарантія того, що він отримає переклад у належній формі, прийнятній для іноземного ВНЗ, у який він планує подати документи.

Який вигляд матиме переклад?

Перекладений на іноземну мову атестат також не самостійний документ, схожий з вигляду на відповідний документ українського зразка. Це буде паперовий аркуш формату А4 з повним відображенням важливої інформації в атестаті. Підкреслення, виділення жирним, розташування даних, написи на штампах та інша важлива інформація будуть точно відображені в перекладі – так, щоб їх можна було зручно звірити з оригіналом.

Переваги звернення до бюро перекладів Ком’юнік Компані:

  • Перекладатиме співробітник, який спеціалізується саме на цьому виді перекладу;
  • Роботу буде виконано точно у визначений час, тому замовник зможе своєчасно подати документи до іноземного ВНЗ;
  • Якщо вам знадобиться переклад інших документів або нотаріальне засвідчення, наше бюро допоможе в цьому.

Замовляйте якісний переклад атестата в бюро Ком’юнік Компані за доступною вартістю – отримайте потрібний документ, заощадьте свій час.

Оцените!
Замовити переклад *Обов'язкові для заповнення поля