Перевод свидетельства о смене фамилии — перевести свидетельство о смене фамилии | Цена | Киев
Ви використовуєте застарілий браузер, сайт може працювати не коректно. Будь ласка, поновіть браузер

Переклад довідки про зміну прізвища (імені)

переклад довідки про зміну імені

Після проходження процедури зміни імені або прізвища видається відповідне свідоцтво, переклад якого на іноземну мову може знадобитися для оформлення різноманітної документації або підтвердження особи за кордоном. Найчастіше воно потрібне під час оформлення робочих або туристичних віз, документів на нерухомість, для укладення шлюбу з іноземцем, отримання спадщини, водійського посвідчення або іноземного громадянства, а також у багатьох інших ситуаціях.

Щоб процедура оформлення переліченої вище документації пройшла без жодних зволікань чи труднощів, відразу зробіть інтерпретацію свідоцтва про зміну імені на іноземну мову. Звертаючись до професійного бюро, кожен клієнт може сподіватися отримати потрібний документ у належній формі.

Так, наші перекладачі з особливою увагою ставляться до будь-якої інформації, відображеної у свідоцтві. Реєстраційні дані (номер, серія) переносять без змін, навіть якщо вони містять знаки кирилицею. Колишнє і теперішнє ім’я з прізвищем транслітерують відповідно до їх написання в закордонному паспорті. Якщо такого немає, перекладають за загальноприйнятими стандартами транслітерації. Написи на штампах або печатках також перекладають.

Оформляють переклад за міжнародним стандартом. У разі потреби роблять нотаріальне засвідчення або проставляють апостиль.

Переваги звернення до бюро перекладів Ком’юнік Компані:

  • Висока кваліфікація співробітників.
  • Вчасне виконання замовлення.
  • Демократичні ціни.

Замовляйте переклад довідки в бюро Ком’юнік Компані – отримаєте потрібний документ, грамотно перекладений і якісно оформлений.

Оцените!
Замовити переклад *Обов'язкові для заповнення поля