Синхронный перевод — заказать услуги синхронного перевода | Цена | Киев
Ви використовуєте застарілий браузер, сайт може працювати не коректно. Будь ласка, поновіть браузер

Синхронний переклад

Синхронний переклад – це один з видів усного перекладу, під  час якого перекладач відтворює текст паралельно з  мовою оратора або ж має право на невелику затримку в частки секунди, не більше.

Вам потрібен синхронний переклад, причому терміново? Не хвилюйтеся,  фахівці «Ком’юнік Компані»  зможуть допомогти Вам у цьому.  Замовивши синхронний переклад у нашому бюро, Ви залишитеся  задоволеними якістю перекладу і професіоналізмом синхроніста.

Синхронний переклад у Києві за низькими цінами. Вартість синхронного перекладу

Ми надаємо послуги синхронного перекладу на семінарах, конференціях, тренінгах, на офіційних зустрічах, переговорах, самітах тощо. Перекладачі працюють із різною тематикою у сфері юриспруденції, медицини, будівництва, техніки, спорту і бізнес-структурування. Виконавці завжди відповідають дрес-коду і формату заходу, дотримуються всіх норм поведінки та етикету.

До синхронного перекладу часто залучено два перекладачі, які працюють по черзі для забезпечення максимально якісного відтворення. Допустима норма роботи синхроніста без урахування перерв становить приблизно 2–3 години, а якщо захід триває довше, то бажано замінити першого перекладача на іншого.

Наші фахівці-синхроністи чудово оперують не тільки лексичною базою, а й властивими мові крилатими виразами, сленгом, ідіомами, що дає можливість скористатися їхніми здібностями на різних тематичних зборах.

Переваги синхронного перекладу

Перевага синхронного перекладу в нашій Компанії полягає в тому, що ми забезпечуємо Клієнта повним комплектом послуг: присутність висококваліфікованих перекладачів-синхроністів, наявність спеціального обладнання (навушники, мікрофони, кабінки для перекладачів тощо).

Для Вас, дорогі клієнти, ми підберемо найкращого спеціаліста в тій чи іншій сфері, надамо йому всю необхідну інформацію для вивчення та проінструктуємо з усіх тонкощів майбутнього заходу.

Оцените!
Замовити переклад *Обов'язкові для заповнення поля